GENTLEMEN TEASER POSTER
GENTLEMEN TEASER POSTER

press to zoom
GENTLEMEN_TEASER_FÈLIX
GENTLEMEN_TEASER_FÈLIX

press to zoom
Gentlemen
Gentlemen

press to zoom
GENTLEMEN TEASER POSTER
GENTLEMEN TEASER POSTER

press to zoom
1/6

GENTLEMEN

Curtmetratge/Cortometraje

IDIOMA: Mixto en Catalàn y Castellano

 

GRAN ESTRENA Dimarts 18 d’OCTUBRE Espai Setè Art Al Teatre de LLORET

Diumenge 23 d’ OCTUBRE Cafè Teatre de l’Escorxador 20h, C/Lluís Companys, s/n, Lleida

Dimarts 1 de NOVEMBRE Cinema del Centre Parroquial Argentona18:30h, Carrer Bernat de Riudemeia, 4, Argentona

Dimecres 2 de NOVEMBRE MICROTEATRE BARCELONA 20:30h, C/Bailèn,194

Divendres 11 de NOVEMBRE Centre Cultural de Martorell 19h, Plaça de les cultures s/n

Dimecres 16 de NOVEMBRE Museu de Badalona 19h, Plaça Assamblea Catalunya, n/1, Badalona

SELECCIONAT Mostra de cinema VOC Del 17 al 27 de NOVEMBRE a diverses localitats de Catalunya

Dissabte 26 de NOVEMBRE Can Papasseit 19h, C/ Verge de Núria, n/1 Vilanova del camí

Diumenge 4 de DESEMBRE TORELLÓ HORA I LLOC PER CONCRETAR

Viernes 9 de DICIEMBRE Cines Dreams, Palacio del Hielo, 20h, Calle de Silvano, n/77

Projeccions

 

VOC

 

Barcelona. 17. Cinemes Texas (carrer Bailèn 205). A les 20h

Barcelona. 23. Lluïsos d’ Horta-Guinardó (carrer Feliu i Codina 7). A les 19h

Barcelona. 25. Cotxeres de Sants (carrer de Sants 79). A les 17h

Berga. 25. Teatre Patronat de Berga (carrer Sant Francesc s/n). A les 20h

Besalú. 18. Teatre Cal Tronc (carrer Major 15).  A les 19h

Cardedeu. 19. Cinema Esbarjo Verdi (carrer 27). Dia 19 a les 17h

Cornellà de Llobregat. 18. Teatre del Patronat Cultural i Recreatiu (carrer Mossèn Jacint Verdaguer 52). A les 19h

Figueres. 20. La CATE (ronda del Rector Arolas, 4). Matí a les 10:30h

Girona. 25. Casa de Cultura (plaça de l’Hospital 6). Dia 25 a les 18h

Igualada. 23. Teatre Municipal de l’Ateneu d’Igualada (carrer e Sant Pau 9). A les 9:30h

La Garriga. 17. Cinema Alhambra (carrer Calabria 13). A les 19h

La Seu d’Urgell. 22. Cinemes Guiu (avinguda Salòria 55). A les 19h

Mataró. 26. Foment Mataroní (carrer Nou 11). Matí a les 10h i tarda a les 17h

Molins de Rei. 26. La Peni (plaça Mercè Rodoreda 1). A les 18h

Olot. 25. Espai Nuria Social (carrer Verge del Carme 8).  A les 18h

Reus. 19. Centre de Lectura de Reus (carrer Major 13). Matí a les 10h

Ribes de Freser. 18. Cinema Catalunya (carrer Major 19). Dia 18 a les 20h

Ripoll. 25. Teatre Comtal de Ripoll (carrer dels Pirineus 8). A les 21h

Roses. 25. Teatre Municipal (carrer Tarragona 81). A les 17h

Rubí. 18. Teatre Municipal La Sala (carrer de Miguel de Cervantes 126). Dia 18 a les 18h

Sabadell. 21. Cinemes Imperial (plaça de l’Imperial 4). A les 19h

Sant Adrià de Besòs. 27. Ateneu Adrianenc (carrer d’Andreu Vidal 7). A les 18h

Sant Celoni. 26. Ateneu de Sant Celoni (carretera vella 25). A les 17h

Sant Cugat del Vallès 19. Cinesa Sant Cugat (avinguda del Pla de Vinyet s/n). A les 10:30h

Sant Feliu de Llobregat. 17. Cinebaix (carrer de Joan Batllori 21). A les 18:30h

Sant Just Desvern 26. Ateneu Sant Just (carrer de l’Ateneu 3). A les 16:30h

Tarragona. 18. Antiga Audiència (plaça Pallol 3). A les 18h

Terrassa. 20. Centre Cultural de Terrassa (rambla d’ Ègara 340). Matí a les 10h